Misyon & Vizyon

Evalqisatqisi.com Azerbaycan ve Türkiye’ de bireysel kullanıcılarına ve kurumsal emlak ofisi olarak faaliyet gösteren kullanıcılarına kesintisiz ve yüksek kaliteli hizmet sunmayı, güncel ve detaylı ilanlar yayınlayarak sektörün nabzını tutmayı, milyonlarca ziyaretçi potansiyeli ile kullanıcılarının en hızlı sonucu almalarını sağlamayı ilke edinmiştir. Bu ilke doğrultusunda Evalqisatqisi.com’un hedefi sürekli büyüme ve iyileşme olmuştur.
Evalqisatqisi.com’un temel amacı bireysel kullanıcılarına ve kurumsal olarak faaliyet gösteren emlak ofislerine kesintisiz teknik bakımdan yüksek kalitede, görsel açıdan zengin, pratik ve kolay kullanılabilen bir gayrimenkul platformu sunmaktır. Evalqisatqisi.com, emlak arayan ve emlak satışı yapan kullanıcılarını hedeflerine en hızlı ve kolay yoldan ulaştırabilmek için onları aynı çatı altında biraraya getirmekte, alım ve satım işlemlerine hız kazandırmakta ve profesyonel ekibi ile çözüm odaklı müşteri hizmeti sunmaktadır.
Evalqisatqisi.com bugüne kadar sunduğu hizmetlerine hergün bir yenisini daha ekleyerek kullanıcılarına hizmet vermeye devam etmektedir. İlerleyen dönemde ise kalitesinden taviz vermeden 7/24 kesintisiz hizmetine devam edecektir.

Vitrin İlanları ve Reklam

Gayrimenkul ilanınızı sisteme girdikten sonra, Əlaqə bölümünden bize mail ile ulaşıp, gerekli seçenekleri takip etmeniz gerekiyor! Vitrinde yer almanız emlağınızın satışı için doping etkisi yaratır.
Sitemizde reklamınızı yayınlatabilmek için Əlaqə bölümünden reklam talebinde bulunun, gerekli olan reklam fiyatları size mail olarak gönderilecektir. Seçtiğiniz reklam, bütçeniz dahilinde istemiş olduğunuz sürelerde yayında kalmaktadır.
Sitemizde sizi hedefe ulaştıracak çok sayıda reklam alanı mevcuttur, reklam alanı seçimini sadece site yöneticisinin belirlediği reklam alanları dahilinde yapabilirsiniz, Evalqisatqisi.com sitesi reklamları ile her zaman kazanan siz olursunuz.

Sıkça Sorulan Sorular

Tüm sayfalarımızda sol üst bölümde yer alan “Üye/Kayıt” butonuna tıklayarak bireysel veya kurumsal üyelik formlarına ulaşabilirsiniz. Üyelik formlarımızı eksiksiz doldurarak üyeliğinizi tamamlayabilirsiniz. Eğer satıcı iseniz “Emlakçı”, alıcı iseniz “Alıcı” seçeneğini seçiniz… Üye Ol
Evalqisatqisi.com üyeliği bireysel kullanıcılarımız için ücretsizdir. Bireysel üyelerimiz, sınırsız gayrimenkul ilanını sitemiz üzerinden hiç bir ücret ödemeden yayınlayabilirler.
Evalqisatqisi.com üyeliği kurumsal kullanıcılarımız için de ücretsizdir. Kurumsal üyelerimiz, sınırlı miktardaki gayrimenkul ilanını sitemiz üzerinden hiç bir ücret ödemeden yayınlayabilirler.